0

Pronájem bytů Mladá Boleslav Od 20000 Kč

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů Mladá Boleslav Od 20000 Kč. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Mladá Boleslav odpovídá Vašim požadavkům.
U nás naleznete mnoho bytů v káždé z podkategorií, ať už hledáte garsonku nebo byt větší než 4+1. Byty se liší podlahovou plochou, vybaveností a dalsími parametry. Uživatele často hledají byty podle toho zda jsou vybaveny. Někteří chtějí pouze byty s terasou, garáží či sklepem. Často jsou hledány luxusní byty, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí

Aktuální nabídky (2)

Pronájem bytu 3+1, 69 m², Benátky nad Jizerou, ul. Platanová

Zařazení: pronájem bytů Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou

Stav bytu: velmi dobrý

Dovolujeme si Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu pěkný byt 3+1 s lodžií v Benátkách nad Jizerou, ul. Platanová. Nachází se ve 2. NP revitalizovaného panelového domu bez výtahu. Celková plocha bytu činí 80 m2, podlahová plocha je 69 m2. Dispozice:...

20 500,- Kč

Pronájem bytu 4+kk, 119 m², Mladá Boleslav, ul. Blahoslavova

Zařazení: pronájem bytů Mladá Boleslav

Stav bytu: dobrý

Hledáte bydlení v centru města? Nabízíme Vám pronájem bytu 4+kk v Mladé Boleslavi, v ulici Blahoslavova. Prostorný byt o velikosti 119 m2 se nachází ve 2. a 3. NP cihlového domu bez výtahu, má plastová okna a je situován na severovýchodní stranu. Dispozice...

25 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 2.

Pronájem bytů

Pronájem bytů je nejsnadnější cesta ke spokojenému bydlení. Byty k pronájmu vybírejte podle lokality, velikosti a dispozičního řešení. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Kromě výše nájmu si porovnejte i poplatky za energie a to, jak je daná nemovitost energeticky náročná. Nejvíce bytů k pronájmu u nás najdete pod 10 000 Kč, dále nabízíme kategorie do 15 000 Kč, do 20 000 Kč a také nad 20 000 Kč.

Zkontrolujte si, jak na vás působí dům a společné prostory. Vyplatí se trochu poznat i samotného majitele. Abyste věděli, na koho se v případě potřeby obracet.

Pronájem bytů se vyplatí každému, kdo se nechce vrhnout do bydlení vlastního. Koupě bytu je velký závazek, bydlení v nájmu vám naopak spoustu věcí usnadní. Stačí jen nahlásit změnu bydliště.

Pozornost věnujte samotné nájemní smlouvě. Kromě doby nájmu (na dobu určitou i neurčitou), výši a splatnosti, by měla obsahovat, zda můžete mít zvíře a za jakých podmínek lze užívat sklep nebo zahradu.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji a je situován v severní okrajové části kraje. Území je členité, na jihu převládají roviny, kdežto na severu převládají pahorkatiny. Okresem protéká řeka Jizera. S rozlohou 1023 km2 je okres na 3. místě ve Středočeském kraji. Počet obyvatel okresu je asi 124 tisíc a hustota osídlení je okolo 120 obyvatel na km2. Ze 120 obcí v okrese je 8 měst a 5 městysů. Okresním městem je Mladá Boleslav.