0

Pronájem domů Náchod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Náchod. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Náchod odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinného domu v Jaroměři, ul. Havlíčkova

Zařazení: pronájem domů Náchod, Jaroměř

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem rodinného domu v centru města Jaroměř., Dostupnost autem, MHD, ČD, BUS, nájezd na dálnici D 11, občanská vybavenost 10 minut chůze, historická část, kultura-městské divadlo, kina, restaurace. obchodní domy, sportovní stadion, MŠ a ZŠ, koupaliště...

20 000,- Kč

Pronájem, rodinný dům, Hronov, Velký Dřevíč

Zařazení: pronájem domů Náchod, Hronov

Stav domu: velmi dobrý

Pronájem novostavby rodinného domu o velikosti 3+1. Dispozice: přízemí - obytná kuchyň, zádveří, pracovna a koupelna s rohovou vanou a WC. První patro - dva pokoje a koupelna se sprchovým koutem. Podlahové topení. Půdní prostor možno využít k obývání....

14 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Náchod z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Náchod leží v severovýchodní části Královehradeckého kraje. Na severu a východě hraničí s Polskem. Povrch je členitý, podhorského rázu. Okres se nachází mezi Krkonošemi a Orlickými horami. Nejvyšším místem je Ruprechtický Špičák s nadmořskou výškou 880 metrů. Jih území leží v nížině. Náchodem protékají řeky Labe a její přítoky Úpa a Metuje. Dále se zde nalézá vodní nádrž Rozkoš, která má plochu přes 1000 ha. Celková rozloha okresu činí 852 km2. V roce 2010 zde žilo 112 tisíc obyvatel a hustota osídlení byla 132 osob na km2. Okres se skládá ze 78 obcí (11 měst). Sídlem je město Náchod.