0

Pronájem domů Prostějov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Prostějov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům, Brodek u Konice

Zařazení: pronájem domů Prostějov, Brodek u Konice

Stav domu: dobrý

Rd 5+1, 150 m2 v obci Brodek u Konice s garáží a stodolou. Nová plastová okna ve výrobě. Montáž v měsíci říjen. Dům je možné využít dvougeneračně ( přístavbu s vlastním přístupem z ulice možno předělat na bydlení ). Dům je napojen na všechny sítě, částečně...

15 000,- Kč

Pronájem rodinného domu, 135 m², Určice

Zařazení: pronájem domů Prostějov, Určice

Stav domu: ve výstavbě

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu dům v obci Určice, obec se nachází 10 minut od Prostějova a 20 minut od Olomouce. Celková plocha pozemku je 535 m2. Dům je ve vedlejší a klidné ulici. Druhé nadzemní podlaží prošlo částečnou rekonstrukcí...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Prostějov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prostějov se nachází jižní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na severozápadě s Pardubickým krajem. Jeho celková rozloha je 770 km2. Trvalé bydliště má v okresu přes 110 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činí asi 142 osob na km2. Okres se skládá z 97 obcí (5 měst, 6 městysů), sídlem je město Prostějov. Povrch je na západě pahorkatiný a směrem na výhod přechází rovinu. Okresem protékají říčky Hloučela a Romže.