0

Pronájem pozemků Jihlava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Jihlava. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Jihlava odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem provozní plochy, 2706 m², Jihlava

Zařazení: pronájem pozemků pro komerční výstavbu Jihlava

Plocha pozemku: 2706m2

Nabízíme pronájem pozemku o výměře 2706 m² v Jihlavě - Staré Hory, ulice Humpolecká. Pozemek je oplocený, kromě elektřiny je k dispozici i buňka jako zázemí a vjezdová elektrická brána. Nabízí se zde možnost uskladnit různý materiál, auta, nebo provozovat...

36 300,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Jihlava z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jihlava se rozprostírá ve středu kraje Vysočina. Na jihu sousedí s Jihočeským krajem. Okres má rozlohu 1199 km2, počet obyvatel je asi 113 tisíc a na 1 km2 připadá 94 osob. Z celkového počtu 123 obcí má 5 obcí statut města. Sídlem je město Jihlava. Na území okresu se rozkládá Českomoravská a Javořická vrchovina. Okresem protéká řeka Jihlava.