0

Rekreační objekty chalupy, Kolín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Kolín. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Kolín odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy, 950 m², Grunta

Zařazení: prodej chalupy Kolín, Grunta

Stav chalupy: dobrý

Prodej chalupy v obci Grunta o celkové podlahové ploše 112 m2, dispozice 3+1. Poslední rekonstrukce v roce 1992. Napojeno na obecní kanalizaci, veřejný vodovod, ohřev vody bojlerem, vytápění kotlem na tuhá paliva. Součástí prodeje garáž a zahrada. Výhodné...

4 995 000,- Kč

Prodej chalupy, 140 m², Ždánice

Zařazení: prodej chalupy Kolín, Ždánice

Stav chalupy: dobrý

K prodeji Vám nabízíme tuto chalupu v zachovalém a udržovaném stavu. Nachází se nedaleko hlavního města Prahy, v dojezdové vzdálenosti 40 minut od Chodova. Během několika let nemovitost prošla řadou menších i větších rekonstrukcí, jedná se například...

5 000 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Kolín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kolín je ve východní části Středočeského kraje. Reliéf pozvolna stoupá od východu k západu a od severu k jihu. Okres zaujímá 8. místo se svou rozlohou 744 km2. S počtem obyvatel 95 tisíc a hustotou osídlení 128 obyvatel na km2 patří k průměrným okresům kraje. Okres Kolín má 89 obcí, z toho 6 obcí má přidelen statut města a 3 obce jsou městysem.