0

Rekreační objekty chalupy, Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Písek. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy, 295 m², Slavkovice u Blatné

Zařazení: prodej chalupy Písek, Mišovice

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Nabízíme Vám prodej chalupy nacházející se v centru obce Slavkovice, zhruba 50 m od autobusové zastávky a 12 km, od města Blatná, kde je veškerá občanská vybavenost. Obec leží na klidném místě v oblasti Blatenska v Jižních Čechách, je obklopená lesy...

Sleva 6%
4 350 000,- Kč
4 100 000,- Kč

Prodej chalupy, 80 m², Mišovice

Zařazení: prodej chalupy Písek, Mišovice

Stav chalupy: dobrý

Nabízíme Vám chalupu v okrese Písek, obec Mišovice. Zastavěná plocha s nádvořím má výměru 330 m2 + zahrada o výměře 580 m2. Chalupa je v původním, ale udržovaném stavu, o dispozici 2+1 s možností půdní vestavby. Voda je rozvedena z vlastní studny, odpady...

2 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Písek z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.