0

Rekreační objekty chalupy, Znojmo

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Znojmo. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Znojmo odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej RD 3+1 Mikulovice, okr. Znojmo

Zařazení: prodej chalupy Znojmo, Mikulovice

Stav chalupy: dobrý

Prodáme chalupu o velikosti 3+1, obec Mikulovice, okr. Znojmo. Celková plocha je 280 m2, zastavěná plocha je asi 100 m2. Dům je samostatně stojící. V blízkém okolí jsou sousedé. Dům je nepodsklepený, suchý, zdivo smíšené, střecha sedlová - velká suchá...

4 400 000,- Kč

Prodej chalupy, 2473 m², Slatina

Zařazení: prodej chalupy Znojmo, Slatina

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Sníte o tom pravém vesnickém bydlení? Představujeme Vám chalupu v malebné vesničce Slatina, nedaleko města Jevišovice a 20 km od města Znojma. V přízemním domě naleznete dva pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelnu a taky komoru. Momentální velikost domu...

2 490 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Znojmo z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Znojmo leží v jihozápadní části Jihomoravského kraje. Na severozápadě sousedí s krajem Vysočinou, na západě s Jihočeským krajem a na jihu hraničí s Rakouskem. S rozlohou 1590 km2 patří Znojmo k největším okresům v ČR. Území na západě je spíše pahorkatinné a na východě převládají nížiny. Území okresu náleží do povodí řeky Dyje, na které byla vybudována vodní nádrž Vranov. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 114 tisíc a na 1 km2 tak připadalo 71 obyvatel. Okres se skládá ze 144 obcí (5 měst).