0

Rekreační objekty chaty, Jablonec nad Nisou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Jablonec nad Nisou. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Jablonec nad Nisou odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 66 m², Janov nad Nisou

Zařazení: prodej chaty Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou

Stav chaty: velmi dobrý

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme k prodeji chatu v Hraběticích, nedaleko lyžařského areálu Severák v Jizerských horách. Chata je dřevěná, zateplená, je možné ji celoročně obývat. Vytápí se kanadskými kamny a solárním panelem. Zahrada je okrasná,...

Sleva 12%
8 000 000,- Kč
7 000 000,- Kč

Prodej chaty v Jenišovicích

Zařazení: prodej chaty Jablonec nad Nisou, Jenišovice

Stav chaty: velmi dobrý

Milovníci romantiky a chataření, máme pro vás výjimečnou příležitost! Nabízíme chatu v osadě Rovinka, v obci Jenišovice, kousek od Turnova a Českého Ráje. Pozemek s chatou je situovaný na západní stráni mezi cestou v údolí a okrajem lesa nahoře. Z...

5 999 999,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Jablonec nad Nisou z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jablonec nad Nisou se nachází v Libereckém kraji. Na severu hraničí s Polskou republikou. Jeho rozloha je 402 km2, a patří tak mezi nejmenší okresy v ČR. Počet obyvatel žijících na území okresu je asi 90 tisíc a hustota osídlení činí 225 osob na km2. Povrch je značně členitý. Na severu území se nachází Jizerské hory a na jihu zasahuje do území CHKO Český ráj. Nejvýše položeným místem je Černá hora s nadmořskou výškou 1084 metrů. Územím protéká řeka Jizera a Kamenice. Okres Jablonec nad Nisou je rozdělen na 34 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Jablonec nad Nisou.