0

Rekreační objekty chaty, Mladá Boleslav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Mladá Boleslav. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Mladá Boleslav odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej pozemku, 14 m², Žerčice

Zařazení: prodej chaty Mladá Boleslav, Žerčice

Stav chaty: dobrý

Prodej pozemku v Žerčicích u Mladé Boleslavi o velikosti 690 m2. Součástí nabídky je vlastní přístupová cesta a podíl na panelové cestě. V ÚP je pozemek zařazen pro stavbu chaty a k rekreaci. Z inženýrských sítí je zavedena pouze pitná voda, elektřina...

980 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Mladá Boleslav z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Mladá Boleslav se nachází ve Středočeském kraji a je situován v severní okrajové části kraje. Území je členité, na jihu převládají roviny, kdežto na severu převládají pahorkatiny. Okresem protéká řeka Jizera. S rozlohou 1023 km2 je okres na 3. místě ve Středočeském kraji. Počet obyvatel okresu je asi 124 tisíc a hustota osídlení je okolo 120 obyvatel na km2. Ze 120 obcí v okrese je 8 měst a 5 městysů. Okresním městem je Mladá Boleslav.