0

Rekreační objekty chaty, Olomouc

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Olomouc. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Olomouc odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chaty, 401 m², Lutín

Zařazení: prodej chaty Olomouc, Lutín

Stav chaty: dobrý

Nabízím k prodeji chatu se zahradou v obci Třebčín. Zastavěná plocha činí 16 m² a zahrada má rozlohu 385 m². Nemovitost nabízí přízemní obytný prostor s kuchyňským koutem a obytné podkroví. Celá chata je podsklepena. Je zde zavedena elektřina, vlastní...

990 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Olomouc z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Olomouc leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem a na západě s Pardubickým krajem. Zaujímá rozlohu 1620 km2 a je tak největším okresem kraje. Převážná část území leží v nížině. Na severovýchodě zasahuje na území Nízký Jeseník a na východě leží Odérské vrchy. Nejvýše položeným bodem je Fidlův kopec s nadmořskou výškou 680 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítoky Bystřice, Oskava a nachází se zde CHKO Litovelské Pomoraví. Na Olomoucku žije přes 230 tisíc obyvatel s hustota zalidnění činí 141 obyvatel na km2. Okres je tvořen 96 obcemi (6 měst, 3 městysy). Sídlem okresu je město Olomouc. K významným památkám patří Přemyslovský palác, Arcibiskupský palác a chrám svatého Mořice.