0

Rekreační objekty chaty, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Příbram. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej rekreačního domu 44 m2 v Hřiměždicích, Příbramsko

Zařazení: prodej chaty Příbram, Hřiměždice

Stav chaty: velmi dobrý

Prodej mobilního rekreačního domu s kompletním vybavením, o velikosti 44 m2, ve velmi dobrém stavu, jen krátce užívaný. Zateplený mobilní dům, tedy vhodný i k celoročnímu bydlení, který se nyní nachází na soukromém pozemku ve Vestci u Hřiměždic....

Sleva 10%
770 000,- Kč
690 000,- Kč

Prodej chaty, 440 m², Dobříš - Brodce

Zařazení: prodej chaty Příbram, Dobříš

Stav chaty: dobrý

V atraktivní klidné lokalitě, v těsné blízkosti lesa nabízíme k prodeji zděnou chatu k rekreačním účelům i k trvalému bydlení. Chata má podlahovou plochu 80 m2, dispozici 7+1. Je částečně podsklepená, s dílnou přístupnou z venku. Momentálně je chata...

8 510 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Příbram z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.