0

Rekreační objekty chaty, Semily

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Semily. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Semily odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, chatka, 16 m², zahrádková osada Stebénka, Turnov

Zařazení: prodej chaty Semily, Turnov

Stav chaty: dobrý

Nabízíme ke koupi soubor dřevěných staveb na pronajatém pozemku v zahrádkové osadě Stebénka v Turnově. Velikost pronajatého pozemku činí 756 m2. Pronájem je na dobu 10-ti let s možností prodloužení. Roční pronájem činí 2.141,- Kč. Předmětem prodeje je...

399 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Semily z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Semily se nachází ve východní části Libereckého kraje. Na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem, na jihovýchodě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Rozloha okresu je 699 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 75 tisíc a na 1km2 připadalo 106 obyvatel. Z celkového počtu 65 obcí je 9 měst. Povrch okresu je členitý. Severní část území leží v Krkonoších a oblast Českého ráje na jihozápadě je nížinatá. Okresem protéká řeka Jizera.