0

Rekreační objekty chaty, Šumperk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Šumperk. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Šumperk odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty 1+kk, Zábřeh

Zařazení: prodej chaty Šumperk, Zábřeh

Stav chaty: velmi dobrý

Chata na klidném výhledovém místě v obci Zábřeh (Skalička). V suterénu chaty se nachází sprchový kout, WC, technická místnost a sklep. V 1. NP obývací místnost s kuchyňským koutem. Ve vstupní části do chaty je zastřešená terasa s posezením u krbu, nadzemní...

1 390 000,- Kč

CHATA ZÁBŘEH

Zařazení: prodej chaty Šumperk, Zábřeh

Stav chaty: velmi dobrý

PRODEJ CHATY NA KAMENNÉ PODEZDÍVCE, POZEMEK CELKEM 324 m2, OPLOCENO, POJIŠTĚNO, PODSKLEPENO, SPRCHOVÝ KOUT NA PATŘE UVNITŘ, 2X UMYVADLO, 2 X WC, KUCH. LINKA, VODA OBECNÍ 1000,- KČ/ROK EL. 220\/380 NA VLASTNÍM POZEMKU ODPADY SVEDENY DO KANAL. S TRATIVIDEM,...

1 700 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Šumperk z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Šumperk leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na západě s Pardubickým krajem a na severozápadě hraničí s Polskem. Povrch je velmi členitý. Nadmořská výška se zvedá směrem z jihu k severu. Na východě okresu je Nízký Jeseník, na severu Hrubý Jeseník a na západě jsou Orlické hory. Okresem protékají řeky Morava a Desná. Šumpersko má rozlohu 1313 km2 a řadí se tak na druhé místo v kraji. V 78 obcích (8 měst) žije 125 tisíc obyvatel. Hustota populace činí 95 osob na km2. Sídlem okresu je město Šumperk.