0

Rekreační objekty chaty, Uherské Hradiště

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Uherské Hradiště. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Uherské Hradiště odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chaty, 48 m², Uherský Brod

Zařazení: prodej chaty Uherské Hradiště, Uherský Brod

Stav chaty: ve výstavbě

Nabízíme pozemek s rozestavěnou chatou v Uherském Brodě. Plocha parcely je 340 m2. Chata je rozměrově 6x4m celková užitná plocha chaty je 48m2 díky dvěma podlažím. Na pozemku je také kůlna na nářadí. Vedle chaty je studna. Odpad je řešený jímkou. Na...

Sleva 7%
1 575 000,- Kč
1 470 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Uherské Hradiště z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Uherské Hradiště se rozprostírá na jihu Zlínského kraje. Na jihozápadě sousedí s Jihomoravským krajem a na jihovýhodě hraničí se Slovenskou republikou. Jeho rozloha je 991 km2. V roce 2010 zde žilo 144 tisíc obyvatel a hustota obyvatelstva činila 145 osob na km2. Okres se skládá ze 78 obcí (7 měst). Povrch je členitý, na západě území jsou Chřiby a na jihovýchodě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšším místem okresu je Velká Javořina s nadmořskou výškou 970 metrů. Územím protéká řeka Morava s přítokem Olšava. K významným historickým památkám okresu patří komplex církevních staveb na Velehradě, hrad Buchlov a barokní zámek v Buchlovicích.