0

Rekreační objekty chaty, Znojmo

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Znojmo. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Znojmo odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chaty, 68 m², Bítov

Zařazení: prodej chaty Znojmo, Bítov

Stav chaty: dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme prodej chaty o dispozici 3+kk s prostornou zasklenou verandou v obci Bítov. Chata je částečně podsklepena. Před dvěma lety byla udělaná nová koupelna s toaletou a je zde zavedena obecní voda. Na ohřev vody slouží bojler, na vytápění...

2 700 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Znojmo z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Znojmo leží v jihozápadní části Jihomoravského kraje. Na severozápadě sousedí s krajem Vysočinou, na západě s Jihočeským krajem a na jihu hraničí s Rakouskem. S rozlohou 1590 km2 patří Znojmo k největším okresům v ČR. Území na západě je spíše pahorkatinné a na východě převládají nížiny. Území okresu náleží do povodí řeky Dyje, na které byla vybudována vodní nádrž Vranov. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 114 tisíc a na 1 km2 tak připadalo 71 obyvatel. Okres se skládá ze 144 obcí (5 měst).