0

Ostatní nemovitosti garáže, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Děčín. Celkem 4 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Pronájem garáže k parkování či skladování

Zařazení: pronájem garáže Děčín, Jiříkov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu prostornou garáž v obci Jiříkov. Garáž o velikosti 60m2 je situována jako samostatná stavba. Lze využít k parkování aut, nebo uskladnění materiálu. Vratná kauce/jistota je ve výši dvou nájmů. Možnost dlouhodobého pronájmu. Volejte...

Prodej, garáž, 25 m2, Děčín, ul. Saská

Zařazení: prodej garáže Děčín

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o celkové ploše 25 m2, která se nachází ve městě Děčín - Bělá, ulice Saská. Garáž v osobním vlastnictví je cihlová a má dvojdílná garážová vrata. Do garáže není zavedena elektřina. Příjezd po veřejné komunikaci. Pro více informací...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej, garáž, Benešov nad Ploučnicí, 36 m²

Zařazení: prodej garáže Děčín, Benešov nad Ploučnicí

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž na stavebním pozemku 36 m2, na kterém je postavena zděná garáž. Nachází se v klidné části města u železničního nádraží. Ulicí prochází cyklostezka. Garáž je situována v řadě garáží, má kovová výklopná vjezdová vrata. Zadní stěna...

Prodej, garáž, 23 m², Děčín, ul. Popovická

Zařazení: prodej garáže Děčín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej garáže v Děčíně - Letná, ulice Popovická, o dispozici 23 m2. Garáž je ve velmi dobrém stavu. Zavedená elektřina. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.

170 000,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Děčín z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.