0

Prodej ostatních nemovitostí Hradec Králové

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej ostatních nemovitostí Hradec Králové. Celkem 3 nabídek v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Hradec Králové odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej garáže 17 m2, Stěžery

Zařazení: prodej garáže Hradec Králové, Stěžery

Stav nemovitosti: dobrý

Máme pro Vás k prodeji garáž ve Stěžerech. Hledáte místo pro svého plechového kamaráda ve Stěžerech, chcete mít prostor pro uložení věcí nebo malou dílnu? K zaparkování je zde prostoru dostatek, který je uzamčen vyklápěcími vraty v klidné lokalitě, ale...

349 900,- Kč

Prodej garážového krytého stání v Hradci Králové

Zařazení: prodej garáže Hradec Králové

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme prodej garážového krytého stání v Parkovacím domě Kollárova v centru města v Hradci Králové. Vjezd do zabezpečených garáží - (vrata na dálkové ovládání ) je z ul. Haškova.

Sleva 14%
520 000,- Kč
449 000,- Kč

Prodej, garáž, Hradec Králové, 16 m²

Zařazení: prodej garáže Hradec Králové

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám ke koupi prostornou garáž v Hradci Králové v části obce Plácky. Garáž je umístěna v garážovém bloku na vlastním pozemku. Vnitřní prostor garáže je 2,7 x 5,8 m. Garáž prošla v roce 2021 rekonstrukcí. Je zde nová střecha z lepenky, nové rozvody...

599 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej ostatních nemovitostí a lokalitě Hradec Králové z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Hradec Králové se nachází v jižní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem. Jeho rozloha je 892 km2. V roce 2010 zde žilo 163 tisíc obyvatel a hustota populace byla 186 obyvatel na km2. V okresu je celkem 104 obcí a 6 má přidělen statut města. Sídlem je město Hradec Králové. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protéká řeka Labe s přítoky Orlicí, Cidlinou a Trotinou. Mezi významné historické památky patří jádro Hradce Králové, zámek Hrádek u Nechanic a zámek Karlova Koruna.