0

Ostatní nemovitosti garáže, Jihočeský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Jihočeský kraj. Celkem 7 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Jihočeský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (7)

Prodej, garáž, České Budějovice, 21 m²

Zařazení: prodej garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji větší garáž 21 m2 ve 1PP zděného domu v ul. Lipová nedaleko centra ČB. Garáž má dálkově el. poháněná vrata a je i přístupná z ulice tak z domu. Měsíční náklady za poplatky osvětlení a el. 410,- Cena nemovitosti je 380.000,-

Prodej, garáž, Písek, ul. Zeyerova

Zařazení: prodej garáže Písek

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Zděná řadová garáž v družstevním vlastnictví, v klidné části Písku, Zeyerově ulici. Celková plocha je 12,3 m2. Garáž je v přízemí bytového domu, je suchá, je zde zavedená voda. Vhodné pro menší auto, motorku, ale i jako sklad. Ihned k dispozici.

Sleva 12%
160 000,- Kč
140 000,- Kč

Prodej garáže v Písku lokalita JIH

Zařazení: prodej garáže Písek

Stav nemovitosti: velmi dobrý

K prodeji pěkná garáž stojící na vlastním pozemku v bezpečné lokalitě za Šarlákem na Jihu. Garáž je z betonového skeletu ve výborném stavu a suchá. Rozměry jsou cca 3x6 m Uvolnění ihned nebo po dohodě. Velmi dobrá cena. Poplatky a služby: 20000.

Prodej, garáž, 36 m2, Tábor - Klokoty

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme prodej dvojgaráže v Táboře - Klokotech. Garáž o velikosti 36 m2 se nachází v řadové stavbě na okraji města s udržovaným příjezdem. Vybavena elektřinou, odkládacími regály poděl stěn a zabezpečeným vjezdem. Více informací v RK.

Prodej, garáž, 18 m2, Tábor, ul. Náchodská

Zařazení: prodej garáže Tábor

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné řadové garáže s č. ev. na Náchodském sídlišti v Táboře o zastavěné ploše 18 m2. Garáž v osobním vlastnictví v dobrém udržovaném stavu. Zavedena elektřina 220 V. Garážová vrata plechová, vyklápěcí. Příjezd po obecní komunikaci. Volná ihned...

Prodej, garáž, Rudolfov, 20 m²

Zařazení: prodej garáže České Budějovice, Rudolfov

Stav nemovitosti: dobrý

Garáž zděná v Hlinsku u Vráta Nabízíme k prodeji zděnou garáž v lokalitě Hlinsko u Vráta na okraji Českých Budějovic. Plocha 20 m2, situována jako krajní v řadě. V roce 2016 byla provedena rekonstrukce střechy. Elektřina není zavedena, ale přípojka je...

Prodej, garáž, České Budějovice, 20 m²

Zařazení: prodej garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej samostatné garáže o velikosti 20,4m², v 1. podlaží bytového domu na Plavské ul. v Č. Budějovicích. Garáž disponuje dálkově el. poháněnými vraty a je samostatně přístupná z parkoviště před domem. V garáži jsou instalovány...

Informace o ceně v realitní kanceláři
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Jihočeský kraj z celkového počtu 7.

Často hledané: