0

Ostatní nemovitosti garáže, Jihočeský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Jihočeský kraj. Celkem 11 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Jihočeský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (11)

Prodej garáže, OV, 20 m2, Větřní, ulice Školní, okres Český Krumlov

Zařazení: prodej garáže Český Krumlov, Větřní

Stav nemovitosti: dobrý

K prodeji garáž u Českého Krumlova ve Větřní. Garáž je suchá, napojena na elektrický proud a má celkovou plochu 20 m2. Je řadová, zděná a má dobrý technický stav. Garáž je dlouhodobě pronajata, čili je vhodná k investici a nachází se poblíž hotelu Racek...

390 000,- Kč

Prodej garáže, 20 m², Větřní

Zařazení: prodej garáže Český Krumlov, Větřní

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž v osobním vlastnictví ve Větřní. V garáži je zavedena elektřina. Možnost koupě na investici a další pronájem. Aktuálně je uzavřená nájemní smlouva, kterou lze převzít. Více informací u makléře.

390 000,- Kč

Velká dvougaráž v centru Milevska

Zařazení: prodej garáže Písek, Milevsko

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Prodám dvougaráž v centru města Milevsko.Velký vjezd,možno i dvě velké dodávky.Zavedena elektřina na samostatné měření.Velký půdní prostor.

340 000,- Kč

Prodej garáže, OV, 18 m2, Planá nad Lužnicí, ulice ČSLA

Zařazení: prodej garáže Tábor, Planá nad Lužnicí

Stav nemovitosti: dobrý

K prodeji garáž v osobním vlastnictví v Plané nad Lužnicí. Garáž má číslo evidenční, je řadová a suchá, celková plocha činí 18 m2 a je v ní zavedena elektřina 230/380V. V současné době je zde nájemník do 07/2021, tudíž je možné převzít s nájemníkem a...

390 000,- Kč

Prodej garáže, 20 m², Planá nad Lužnicí, ul. Na Skalách

Zařazení: prodej garáže Tábor, Planá nad Lužnicí

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej řadové garáže, zděné konstrukce v Plané nad Lužnicí. Garáž je suchá se zavedenou, funkční elektřinou. CP 20 m2, PP 18 m2.

395 000,- Kč

Pronájem, garáž, České Budějovice, 15 m²

Zařazení: pronájem garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Zprostředkujeme Vám pronájem parkovacího místa, zastřešené stání pro více vozů pod uzamčením, sekční vrata, ve dvorním traktu ulice Klavíkova. Cena 3.000,-Kč za měsíc. Ev. číslo: 28319.

3 000,- Kč

Pronájem garáže, 19 m², České Budějovice, ul. Strakonická

Zařazení: pronájem garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže v osobním vlastnictví v Českých Budějovicích o celkové ploše 19 m². Jedná se o suchou garáž s dvoukřídlými vraty a betonovou podlahou, bez elektřiny. Podlahová plocha je 17 m². Příjezd je zajištěn po zpevněné komunikaci. Majitel preferuje...

2 000,- Kč

Pronájem parkovacího místa v parkovacím domě v atraktivní lokalitě u náměstí Přemysla Otakara II.

Zařazení: pronájem garáže České Budějovice

Stav nemovitosti: novostavba

Nabízíme k pronájmu parkovací místa v jedné z nejfrekventovanějších lokalit v Českých Budějovicích a to na rohu Pražské tř. a Husovy tř., pár kroků od náměstí Přemysla Otakara II. Na tomto místě je od června 2018 parkovací dům s obchody v přízemí a se...

1 790,- Kč

Pronájem garáže, 48 m², Jindřichův Hradec, Dolní Skrýchov

Zařazení: pronájem garáže Jindřichův Hradec

Stav nemovitosti: dobrý

Pronájem garáže na okraji města Jindřichova Hradce s možností pronájmu dalších prostor, pro servis, uskladnění aj. Možnost využívání manipulační plochy v v oploceném areálu. K dispozici více garáží. Dle domluvy.

2 500,- Kč

Pronájem, garáž, Prachatice, 400 m²

Zařazení: pronájem garáže Prachatice

Stav nemovitosti: dobrý

Zprostředkujeme Vám pronájem skladů o výměře 7 až 40 m² v přízemí administrativní budovy v centru Prachatic. Menší místnosti mohou sloužit na dočasné uskladnění věcí při vyklízení, stěhování či rekonstrukci nemovitostí nebo pro řemeslníky a živnostníky....

65,- Kč

Pronájem garáže, 16 m², Tábor, ul. Maredova

Zařazení: pronájem garáže Tábor

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Pronájem garáže v ulici Maredova, CP 16 m2, zavedena elektřina, k dispozici ihned.

1 560,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Jihočeský kraj z celkového počtu 11.

Často hledané: