0

Ostatní nemovitosti garáže, Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Louny. Celkem 8 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (8)

Prodej garáže, 19 m2

Zařazení: prodej garáže Louny

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme exkluzivní prodej garáže, která je situovaná ve východní části města Loun – nedaleko sídliště Pod Kauflandem. Jedná se o řadový objekt o výměře 19 m2, do kterého není zavedena přípojka elektrické energie. Vrata jsou jednokřídlá s přídavnými...

Sleva 11%
220 000,- Kč
195 000,- Kč

Prodej, garáž, 19 m2, Žatec

Zařazení: prodej garáže Louny, Žatec

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej zděné garáže v osobním vlastnictví o výměře 19 m2 v Žatci. Garáž se nachází v uzavřeném dvoře v klidné lokalitě. Zavedena elektřina 220 V. Výhodné financování zajistíme.

Prodej, garáž, 22 m2, Louny

Zařazení: prodej garáže Louny

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Prodej garáže o výměře 22 m2 v klidné žádané lokalitě města Louny. Garáž má betonovou podlahu, zavedena elektřina 220 V. Financování zajistíme.

Sleva 16%
385 000,- Kč
325 000,- Kč

Pronájem, garážové stání, OV, Žatec, ul. Příkrá

Zařazení: pronájem garáže Louny, Žatec

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme garážové stání v prostorách bývalé kotelny na sídlišti Příkrá - Třebízského v Žatci. Pro více informací volejte makléři.

Pronájem, venkovní stání, ul. Říční

Zařazení: pronájem garáže Louny

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme pronájem parkovacího stání v objektu v ulici Říční. Je zde možnost výběru zastřešeného parkování, nebo otevřeného s možností parkovat větší nákladní auta. Zde je prostor na parkování přibližně 200 m2 . Více informací u makléře.

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, garáž, 17 m2, OV, Žatec, ul. Klostermannova

Zařazení: pronájem garáže Louny, Žatec

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v klidné lokalitě města Žatec. Garáž nemá elektřinu a je uzavřená plechovými vraty. Pro více informací volejte makléři. Doporučujeme osobní prohlídku.

Pronájem, garáž, Lubenec, 19 m²

Zařazení: pronájem garáže Louny, Lubenec

Stav nemovitosti: dobrý

Zprostředkujeme pronájem garáže v obci Lubenec, volná v závěru měsíce října, v ulici Sídliště, 100 metrů od hl. silnice Praha/Karlovy Vary. K dispozici ihned. Nájem 650 Kč měsíčně. Kauce 4.000 Kč.

Prodej, garáž, Louny, 24 m²

Zařazení: prodej garáže Louny

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme prostornou suchou garáž v Lounech, garážová lokalita naproti ulici Prof. Krátkého. Cena k jednání.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Louny z celkového počtu 8.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.