0

Ostatní nemovitosti garáže, Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Louny. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Prodej garáže, 23 m², Podbořany, ul. Bílý kopec

Zařazení: prodej garáže Louny, Podbořany

Stav nemovitosti: dobrý

Předmětem nabídky je garáž v Podbořanech. Garáž je řadová s plechovými vraty se zámkem. Příjezd obecní. Garáž je suchá. V případě zájmu volejte makléře.

Sleva 15%
199 000,- Kč
169 000,- Kč

Pronájem, garážové stání, OV, Žatec, ul. Příkrá

Zařazení: pronájem garáže Louny, Žatec

Stav nemovitosti: dobrý

Jedná se o pronájem jednoho garážového stání v prostorách bývalé kotelny na sídlišti Příkrá - Třebízského v Žatci. Pro více informací volejte makléři.

Pronájem, garáž, 21 m2, Žatec, ul. Libočanská

Zařazení: pronájem garáže Louny, Žatec

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v osobním vlastnictví na okraji města Žatec. Do garáže není přivedena elektřina. Doporučujeme osobní prohlídku.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Louny z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.