0

Ostatní nemovitosti garáže, Teplice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Teplice. Celkem 4 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Teplice odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (4)

Prodej garáží, komplex 13ti garáží, 287 m2, celá ČR

Zařazení: prodej garáže Teplice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji 13 garáží v Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském a Ústeckém kraji. Garáže jsou většinou bez elektřiny, všechny jsou dlouhodobě pronajaté, a nachází se na klidném místě a jsou všechny jsou v dobrém stavu. Garáže jsou vhodné především...

Pronájem garáže, OV, 21 m2, Kladruby u Teplic

Zařazení: pronájem garáže Teplice, Kladruby

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k pronájmu garáž v Kladrubech u Teplic v centru obce. Garáž má výměru 21 m2, je suchá a byla využívána převážně jako sklad materiálu. Měsíční nájemné činí 1.200,-Kč + 7.500,-Kč provize RK. Garáž se nachází u centra obce u hospody na návsi a...

Prodej, garáž, Újezdeček, ul. Pekařská

Zařazení: prodej garáže Teplice, Újezdeček

Stav nemovitosti: dobrý

Exkluzivně nabízíme prodej garáže ve velmi klidné lokalitě v újezdečku docházkové vzdálenosti od panelových domů a rodinných domů v ceně je zahrnutý právní servis včetně vkladu na katastr a provize realitní kanceláře.

Pronájem garáže, OV, 19 m2, Duchcov, ulice Ferrerova

Zařazení: pronájem garáže Teplice, Duchcov

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž v centru Duchcova, ulice Ferrerova. Garáž má celkovou plochu 19 m2, tudíž vjezd pro 1 osobní automobil, je nově vymalovaná a suchá. Garáž je bez elektřiny a nikdy nebyla vykradena. Při podpisu nájemní smlouvy se...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Teplice z celkového počtu 4.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Teplice leží na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha je 469 km2. Povrch okresu je velmi členitý. Na severu se nachází Krušné hory a na jihovýchodě je České středohoří. Nejvyšším bodem je Pramenáč s nadmořskou výškou 909 metrů. Okresem protéká řeka Bílina. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 130 tisíc. Hustota populace činila 285 obyvatel na km2. Okres se skládá z 34 obcí, z nichž 8 má statut města. Sídlem je město Teplice.