0

Ostatní nemovitosti Prostějov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Prostějov. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, garáž, Kostelec na Hané, 30 m²

Zařazení: pronájem garáže Prostějov, Kostelec na Hané

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k pronajmu plechovou dvojgaráž/sklad o výměře 30 m2. Vhodné k parkování vozidel včetně dodávek a karavanů nebo ke skladování materiálu. Areál je zabezpečen kamerovým systémem. Rozměry jsou 5 m x 6 m a výška vrat 2,6 m. U garáže je k dispozici...

Pronájem, chata, Bílovice-Lutotín

Zařazení: pronájem chaty Prostějov, Bílovice-Lutotín

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Dřevěný srub, chata - 38 m2 Nabízíme k pronájmu chatu, která se nachází v chatové oblasti nedaleko obce Zdětín (15 minut od Prostějova). Na pozemku o rozloze 388 m2 se nachází dřevěný srub - zastavěná plocha 38 m2. Chata je vybavena vším nezbytným...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Prostějov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prostějov se nachází jižní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na severozápadě s Pardubickým krajem. Jeho celková rozloha je 770 km2. Trvalé bydliště má v okresu přes 110 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činí asi 142 osob na km2. Okres se skládá z 97 obcí (5 měst, 6 městysů), sídlem je město Prostějov. Povrch je na západě pahorkatiný a směrem na výhod přechází rovinu. Okresem protékají říčky Hloučela a Romže.