0

Ostatní nemovitosti Ústí nad Orlicí

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Ústí nad Orlicí. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Ústí nad Orlicí odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, Mobilheim, Červená Voda, 41 m²

Zařazení: prodej Ústí nad Orlicí, Červená Voda

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji hezký a zateplený, celoroční mobilní dům typ Cosalt Devon o rozměrech 11m x 3,7 m, který je v obci Červená Voda, okr. Ústí nad Orlicí. Celoroční mobilní dům (mobilheim) se dvěma vchody, vybavený kuchyňský kout s obývacím pokoj, 3 ložnice,...

Prodej, garáž, Česká Třebová, ul. Na Strouze

Zařazení: prodej garáže Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme k prodeji garáž o celkové ploše 26 m2 v centru obce Česká Třebová. Na garáži proběhla výměna garážových vrat za elektrická garážová vrata. Vjezd do garáže z ulice Na Strouze. Doporučujeme prohlídku. Další informace u makléře.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Ústí nad Orlicí z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Orlicí je v severovýchodní části Pardubického kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severozápadě s Královehradeckým krajem a na severu hraničí s Polskem. S rozlohou 1267 km2 je druhým největším okresem v kraji. V roce 2010 byl počet obyvatel 139 tisíc a hustota zalidnění byla 109 obyvatel na km2. Okres se dělí na 115 obcí (10 měst, 2 městyse). Sídlem okresu je město Ústí nad Orlicí. Území okresu je značně členité. Západ je rovinný a severovýchod je hornatý. Nejvyšším místem okresu je Králický Sněžník s nadmořskou výškou 1424 metrů. Mezi řeky, které okresem protékají patří Tichá Orlice, Divoká Orlice, Moravská Sázava a Morava. K historicky zajímavým místům patří zříceniny hradů Lanšperk, Litice a Žampach.