0

Pozemky

Vyberte si z naší nabídky Pozemky. Můžete vybírat nejen stavební pozemky , ale nabízíme také širokou nabídku pozemků pro komerční využití, dále pak zemědělské pozemky a v neposlední řadě také zahrady a zalesněné pozemky . Pokud hledáte pozemek, zkuste si změnit parametry vyhledávání a prohledat i lokalitu v blízkosti .

Aktuální nabídky (4)

Prodej zemědělských pozemků, Hrádkov

Zařazení: prodej pozemků zemědělská půda Boskovice

Plocha pozemku: 4949m2

Nabízíme k prodeji pozemek v katastrálním území Hrádkov. Jedná se o jednu parcelu orné půdy o výměře 4.949 m2. Předmětem prodeje je celek. Pozemek je obhospodařovaný a přihlášený v LPIS. Pro více informací nás kontaktujte.

Prodej, pozemek pro bydlení, Boskovice, 798 m²

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Boskovice

Plocha pozemku: 798m2

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o velikosti 798 m2 v klidné oblasti na okraji města Boskovice, ulice Bělská. Pozemek je nepravidelného tvaru, vhodný pro výstavbu samostatného RD. Přístup je zajištěn po zpevněné cestě, na hranici pozemku jsou k dispozici...

Sleva 13%
1 890 000,- Kč
1 650 000,- Kč

Prodej, zahrada, 1911 m2, Boskovice, ul. Žerotínova

Zařazení: prodej pozemků zahrada Boskovice

Plocha zahrady: 1911m2

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 1911 m2, který se nachází v klidné části Boskovic. Z pozemků je výhled na město, les, louky, chaty a rodinné domy. Okolní lesy jsou ideální na procházky, cyklistiku, houbaření a relaxaci.

Prodej stavebního pozemku Boskovice

Zařazení: prodej pozemků pro bydlení Boskovice

Plocha pozemku: 2613m2

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v Boskovicích. Stavební místo se nachází na začátku Pilského údolí, které je jednou z klidných částí města. Na pozemku se nachází základy bývalého Pukluva mlýna, které lze využít ke stávajícímu projektu vytvořené majitelem....

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky z celkového počtu 4.

Často hledané: