0

Pronájem pozemků Brno-venkov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem pozemků Brno-venkov. Celkem 3 nabídek v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Brno-venkov odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (3)

Pronájem, Ostatní, Česká, 5452 m²

Zařazení: pronájem pozemků Brno-venkov, Česká

Plocha pozemku: 5452m2

Zprostředkujeme pronájem pozemku vhodného zejména k uskladnění dřeva, kamene, k parkování např. bagrů, parních válců apod., k uskladnění písku, suti. K pronájmu je ca. 5000 m2. Je možné pronajmout i po částech, minimální velikost pronajatého pozemku...

16,- Kč

Pronájem, zahrada, Přísnotice, 350 m²

Zařazení: pronájem pozemků zahrada Brno-venkov, Přísnotice

Plocha zahrady: 350m2

Pronájem zahrady (se zahradním domkem) v obci Přísnotice, o rozloze 350 m2, včetně 10 m2 velkého skleníku. Zahrada je nabízená k pronájmu za účelem pěstování plodin a poskytnutí odpočinku. Jedná se o zahradu náležící k rodinnému domu, přístupnou přes...

1 500,- Kč

Pronajmu parkovací stání, Bílovice nad Svitavou

Zařazení: pronájem pozemků pro bydlení Brno-venkov, Bílovice nad Svitavou

Plocha pozemku: 12m2

Nabízím k pronájmu dvě parkovací místa v Bílovicích nad Svitavou, při ulici Soběšická 866. Cena 500,- Kč/měsíc/jedno místo.

500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem pozemků a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Brno-venkov se nachází ve střední až západní části Jihomoravského kraje a obklopuje město Brno. Na západě sousedí s krajem Vysočinou. Jižní část okresu leží v nížině a naopak sever je více hornatý. Na severovýchodě zasahuje na území okresu Drahanská vrchovina. Okresem protékají řeky Svitava, Svratka a Jihlava. Leží zde také jižní část CHKO Moravský kras, 9 přírodních parků a 50 maloplošných chráněných území. Rozloha okresu je 1499 km2, počet obyvatel byl v roce 2010 asi 203 tisíc a hustota zalidnění činila 135 osob na km2. Celkový počet obcí je 187 a z nich má statut města. Mezi historicky zajímavé památky patří klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova, klášter v Rajhradě u Brna a zámek v Židlochovicích.