0

Pozemky pro komerční výstavbu, Rokycany

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky pro komerční výstavbu, Rokycany. Celkem 3 nabídek v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Rokycany odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, pozemek pro komerční výstavbu, Strašice, 3263 m²

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Rokycany, Strašice

Plocha pozemku: 3263m2

Nabízíme Vám k prodeji pozemek 3263m2 na výstavbu průmyslové haly 1830m2. Součastí prodeje je platné stavební povolení a kompletní projektová dokumentace.

Stavební pozemky Stupno, okr. Rokycany

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Rokycany, Břasy

Plocha pozemku: 4808m2

Nabízíme ke koupi pozemky v obci Břasy, k.ú. Stupno na klidném místě. Jedná se o stavební pozemek o výměře 589 m2, na němž je umístěna patrová zemědělská budova bez.č.p. a pozemek s tím související o výměře 617 m2. Součástí prodeje jsou i okolní pozemky...

Prodej - Pozemek o velikosti 7221 m2 v obci Zbiroh

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Rokycany, Zbiroh

Plocha pozemku: 7221m2

Hledáte komernční pozemek v Blízkosti Prahy? Naše realitní kancelář Vám nabízí exkluzivně k prodeji pozemek o výměře 7221 m2, nyní vedený jako orná půda, který se nachází v obci Zbiroh, Katastrální pracoviště Rokycany. Dle územního plánu je pozemek VS...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Rokycany z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.