0

Prodej bytů 1+1, Brno-venkov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Brno-venkov. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Brno-venkov odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (2)

Byt k prodeji 1+1 ve Šlapanicích

Zařazení: prodej bytů Brno-venkov, Šlapanice

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k prodeji byt 1+1 ve Šlapanicích u Brna na ulici Švehlova o celkové ploše 36 m2 včetně balkonu (4 m2). Byt se nachází ve 3. patře čtyřpatrového domu s výtahem. Dům je po částečné revitalizaci – zateplení, plastová okna, kamerový systém v domě,...

Bezbariérový byt 1+1 s dvěma výtahy, lodžií, s nízkým inkasem, k modernizaci.

Zařazení: prodej bytů Brno-venkov, Kuřim

Stav bytu: před rekonstrukcí

Bezbariérový byt 1+1 s lodžií s hezkým výhledem, nízkým inkasem, v bytovém domě po revitalizaci se dvěma výtahy, v blízkosti všech důležitých míst, který si zmodernizujete přesně podle Vašeho vkusu. Pohodlné bydlení je hlavní výhodu tohoto bytu. Osobní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Brno-venkov se nachází ve střední až západní části Jihomoravského kraje a obklopuje město Brno. Na západě sousedí s krajem Vysočinou. Jižní část okresu leží v nížině a naopak sever je více hornatý. Na severovýchodě zasahuje na území okresu Drahanská vrchovina. Okresem protékají řeky Svitava, Svratka a Jihlava. Leží zde také jižní část CHKO Moravský kras, 9 přírodních parků a 50 maloplošných chráněných území. Rozloha okresu je 1499 km2, počet obyvatel byl v roce 2010 asi 203 tisíc a hustota zalidnění činila 135 osob na km2. Celkový počet obcí je 187 a z nich má statut města. Mezi historicky zajímavé památky patří klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova, klášter v Rajhradě u Brna a zámek v Židlochovicích.