0

Prodej bytů 1+1, Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 1+1, Nový Jičín. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 1+1, Nový Jičín, ul. Trlicova

Zařazení: prodej bytů Nový Jičín

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 1+1 v osobním vlastnictví v Novém Jičíně na ul. Trlicova. Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží cihlového domu bez výtahu s výhledem do zeleně. Byt je po rekonstrukci (kuchyňská linka, koupelna, plastová okna, podlahy,...

Prodej, byt 1+1, Kopřivnice, ul. Štramberská

Zařazení: prodej bytů Nový Jičín, Kopřivnice

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v Kopřivnici o celkové výměře 40 m2. Družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví (doplatek minimální), se nachází v domě po zdařilé revitalizaci. Výhodou klidné bydlení s vynikající dostupností všech služeb. Byt...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 1+1 a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.