0

Prodej bytů 3+1, Havlíčkův Brod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 3+1, Havlíčkův Brod. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 3+1 a lokalitě Havlíčkův Brod odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 3+1 jsou vhodné pro malé rodiny, náročnější páry či jednotlivce. V naší nabídce naleznete byty 3+1. Jednotlivé byty se liší velikostí i vybavením. Podlahová plocha těchto bytů je nejčastěji v rozmezí 50 až 150m2. Řada bytů je s balkónem i se sklepem. Prohlédněte si naši nabídku bytů. Věříme, že naleznete ten, který vám bude vyhovovat.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, byt 3+1, Chotěboř, ul. Smetanova

Zařazení: prodej bytů Havlíčkův Brod, Chotěboř

Stav bytu: před rekonstrukcí

Hledáte bydlení, které si můžete přeměnit dle vlastních představ? Máme pro Vás byt 3+1 nedaleko náměstí v Chotěboři. Ač v blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost, jedná se o klidnou část města. Byt je v původním stavu a nachází se ve 3. patře...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 3+1 a lokalitě Havlíčkův Brod z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Havlíčkův brod se rozkládá v severní části kraje Vysočina. Na severovýchodě sousedí s Pardubickým krajem a na severozápadě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu činí 1264 km2. Počet obyvatel je 95 tisíc a hustota zalidnění je 75 obyvatel na km2. Okres se skládá ze 120 obcí, z nich 8 má statut města. Do severní části okresu zasahují Železné hory, ve zbytku převládá Českomoravská vrchovina. Nejvyšším bodem je Melechov u Trpišovic s nadmořskou výškou 709 metrů. Okresem protékají řeky Sázava, Doubravka, Chrudimka a Želivka.