0

Prodej bytů 3+1, Pelhřimov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 3+1, Pelhřimov. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 3+1 a lokalitě Pelhřimov odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 3+1 jsou vhodné pro malé rodiny, náročnější páry či jednotlivce. V naší nabídce naleznete byty 3+1. Jednotlivé byty se liší velikostí i vybavením. Podlahová plocha těchto bytů je nejčastěji v rozmezí 50 až 150m2. Řada bytů je s balkónem i se sklepem. Prohlédněte si naši nabídku bytů. Věříme, že naleznete ten, který vám bude vyhovovat.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 3+1, 72 m², Pelhřimov, ul. Boženy Němcové

Zařazení: prodej bytů Pelhřimov

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej družstevního bytu 3+1 na klidném místě v blízkosti centra Pelhřimova. Byt je vytápěn ústředním topením napojeným na dálkový zdroj, nízké provozní náklady. V domě proběhla revitalizace se zateplením fasády, je tu nový výtah a nové rozvody, v bytě...

Sleva 3%
2 880 000,- Kč
2 780 000,- Kč

Prodej, byt 3+1, Hořepník, okres Pelhřimov

Zařazení: prodej bytů Pelhřimov, Hořepník

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k prodeji prostorný družstevní byt 3+1 v obci Hořepník okres Pelhřimov. V bytě jsou nová plastová okna, vytápění je kamny na tuhá paliva.Součástí je prostorná lodžie, komora u bytu,garáž, sklep,kotelna a uhelna.Velmi klidná lokalita s kompletní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 3+1 a lokalitě Pelhřimov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pelhřimov leží v západní části kraje Vysočina a sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Území je velmi členité, průměrná nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 550-600 metrů. Na území okresu pramení řeka Želivka. Rozloha okresu je 1290 km2. Počet obyvatel je 73 tisíc a hustota zalidnění je 56 obyvatel na km2. Z celkového počtu 120 obcí má 9 statut města a 3 byly stanoveny městysem.