0

Prodej bytů 4+1, Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Louny. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 4+1, 80 m2, OV, Žatec, ul. Svatováclavská

Zařazení: prodej bytů Louny, Žatec

Stav bytu: dobrý

Nabízíme Vám k prodeji byt 4+1 v cihlovém domě v ulici Svatováclavská v Žatci. Předností bytu je podílové vlastnictví dvoru, kde máte zajištěné parkování jak na dvoře tak i pod přístřeškem. V bytě se nachází chodba, vestavěné skříně, koupelna a toaleta...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Byt 1+4, 83 m2, Kpt. Nálepky, Louny

Zařazení: prodej bytů Louny

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt 1+4. Bytová jednotka se nachází v přízemí čtyřpodlažního domu, je v původním, ale velmi dobře udržovaném stavu. Na nemovitosti neváznou žádná věcná břemena, hypotéky či jiná omezení vlastnického práva. V těsné blízkosti...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Louny z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.