0

Prodej bytů 4+1, Praha-východ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Praha-východ. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Praha-východ odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 4+1, 81 m², Nová Ves u Prahy

Zařazení: prodej bytů Nová Ves Nová Ves

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu 4+1 o ploše 81 m² v Nové Vsi u Prahy. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu, který prošel celkovou rekonstrukcí. Dispoziční řešení: prostorná vstupní chodba s velkou vestavnou skříní, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, 2...

Sleva 6%
4 250 000,- Kč
3 995 000,- Kč

Prodej bytu 4+1 /L/S 76m2 Kamenice u Štiřína (Praha - východ)

Zařazení: prodej bytů Kamenice Kamenice

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej hezkého bytu 4+1 s lodžií v Kamenici u Štiřína. Byt je po rekonstrukci. Dostatek zeleně, klid, skvělé místo pro život. Výborná dopravní dostupnost do Prahy, veškerá občanská vybavenost v místě. Překrásné okolí zámku Štiřín a golfového hřiště....

Sleva 8%
4 349 000,- Kč
3 999 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Praha-východ z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Praha-východ leží ve Středočeském kraji. Tvar okresu je protáhlý ve sěru sever-jih. Jižní část je značně členitá, kdežto na severu převládají nížiny a protéká tudy řeka Labe. Hustotou osídlení patří okres k lidnatějším v kraji se 187 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 téměř 142 tisíc. Rozloha okresu je 755 km2. Okresním městem je Praha, která ale není součástí okresu Praha-východ. Celkem je v okrese 110 obcí, z toho 8 měst a 4 městyse. Mezi zajímavé historické památky patří kostel sv. Václava ve Staré Boleslavi, zámek v Brandýse nad Labem a zřícenina hradu Jenštejn.