0

Pronájem bytů 1+1, Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů 1+1, Nový Jičín. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem bytů 1+1 a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte-li malý a levný byt s oddělenou kuchyní, určitě si v naší nabídce vyberete. Tyto malé byty vynikají tím, že nejsou finančně náročné a jsou vhodné pro mladé páry či jednotlivce. Oddělená kuchyň již poskytuje dávku soukromí, což je u kategorie malých bytů velké plus.

Aktuální nabídky (2)

Byt 1+1 , pronájem na ul. I. Šustaly v Kopřivnici

Zařazení: pronájem bytů Nový Jičín, Kopřivnice

Stav bytu: dobrý

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu bytovou jednotku 1+1, 39m2, v plně revitalizovaném domě s krásným výhledem. Byt je tvořen velmi prostorným pokojem, velkou kuchyní, sociálním zařízením , koupelna se sprchovacím koutem umývadlo, WC. K bytu...

Pronájem bytu 1+1 v Novém Jičíně

Zařazení: pronájem bytů Nový Jičín

Stav bytu: dobrý

Na ulici Dvořákova nabízíme k pronájmu zařízený byt 1+1 o celkové rozloze 39 m2. Byt se nachází v 5. patře panelového domu. Tento byt má společný balkon na patře (pro 3 byty). Cena pronájmu: 5000 Kč + zálohy na elektrickou energii + pojištění odpovědnosti....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů 1+1 a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.