0

Pronájem bytů 3+1, Hodonín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů 3+1, Hodonín. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem bytů 3+1 a lokalitě Hodonín odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 3+1 jsou vhodné pro malé rodiny, náročnější páry či jednotlivce. V naší nabídce naleznete byty 3+1. Jednotlivé byty se liší velikostí i vybavením. Podlahová plocha těchto bytů je nejčastěji v rozmezí 50 až 150m2. Řada bytů je s balkónem i se sklepem. Prohlédněte si naši nabídku bytů. Věříme, že naleznete ten, který vám bude vyhovovat.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem luxusního bytu 3+1 ve Veselí n.M., 68 m2

Zařazení: pronájem bytů Hodonín, Veselí nad Moravou

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme pronájem bytu 3+1 na sídlišti Hutník. Jedná se o byt po kompletní a nákladné rekonstrukci a je pronajímán včetně vybavení. Nechybí moderní kuchyně, rohová vana, LED osvětlení, součástí je klimatizace, kterou lze mimo topnou sezónu i vytápět....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů 3+1 a lokalitě Hodonín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Hodonín se nachází v jihovýchodní části Jihomoravského kraje při hranici se Slovenskou republikou. Na východě sousedí se Zlínským krajem. Území okresu má rozlohu 1099 km2. Na severu zasahuje na území Ždánický les a Chřiby. Střed je rovinatý a na východě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšší místo leží u hranic se Slovenskem a jeho nadmořská výška je 842 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Velička a řeka Kyjovka. V roce 2010 měl okres 156 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činila 141 osob na km2. Okres se skládá z 81 obcí a z nich má 8 statut města. Sídlem je město Hodonín. K historicky zajímavým památkám patří templářská tvrz v Čejkovicích, zámek v Kyjově, zámek v Miloticích a církevní stavby ve Veselí na Moravě.