0

Pronájem bytů Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem bytů Jičín. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
U nás naleznete mnoho bytů v káždé z podkategorií, ať už hledáte garsonku nebo byt větší než 4+1. Byty se liší podlahovou plochou, vybaveností a dalsími parametry. Uživatele často hledají byty podle toho zda jsou vybaveny. Někteří chtějí pouze byty s terasou, garáží či sklepem. Často jsou hledány luxusní byty, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, byt 2+1, Sobotka

Zařazení: pronájem bytů Jičín, Sobotka

Stav bytu: velmi dobrý

Zrekonstruovaný velký byt 2+1 v přízemí RD o CP 82 m2. Chodba, kuchyně, jídelna s francouzským oknem, 2 pokoje, koupelna - sprchový kout, umyvadlo a WC zvlášť. Vlastní plynový kotel se zásobníkem TUV. Vybavení: kuchyňská linka, lednice, trouba, mrazák,...

Pronájem, byt 1+1, Lázně Bělohrad, 32 m²

Zařazení: pronájem bytů Jičín, Lázně Bělohrad

Stav bytu: dobrý

Nabízíme k pronájmu, byt 1+1, v rodinném domě na velice klidném místě. Byt je částečně vybavený. Jedna se o byt ve starším rodinným domě. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N73905.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem bytů a lokalitě Jičín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jičín se rozprostírá na západě Královehradeckého kraje. Na severu sousedí s Libereckým krajem a na západě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 887 km2 a v roce 2010 zde žilo 80 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 90 obyvatel. Povrch je na jihu rovinný a na severu podhorský. Na severozápadě se nachází CHKO Český ráj. Vodstvo zde představují řeky Cidlina, Mrlina a Bystřice. Celkový počet obcí v okrese Jičín je 111 a 10 z nich má statut města.