0

Pronájem domů Blansko

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Blansko. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Blansko odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Rodinný dům s restaurací, 370 m2, ul. nám.Svobody, Svitávka

Zařazení: pronájem domů Blansko, Svitávka

Stav domu: velmi dobrý

Atraktivní nabídka prodeje rodinného domu s restaurací v centru městysu Svitávka, v těsné blízkosti Boskovic. Restaurace je velmi vyhledávaná pro svoji polohu i atmosféru, je vhodná pro pořádání nejrůznějších společenských akcí jak v letním tak zimním...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Pronájem, rodinný dům, Blansko

Zařazení: pronájem domů Blansko

Stav domu: velmi dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu bytovou jednotku nacházející se v přízemí rodinného domu 3+kk v městské části Blanska - Dolní Lhota. Bytová jednotka v rodinném domě nabízí kuchyni s linkou, 3 pokoje a sociální zařízení. Dům je nabízen plně zařízen...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Blansko z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Blansko se nachází v severní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Pardubickým krajem a na západě s krajem Vysočinou. Povrch okresu je členitý. Charakterizují ho především vrchoviny. Jihovýchodní část patří k Drahanské vrchovině. Územím protéka směrem od severu k jihu řeka Svitava. Rozloha okresu je 862 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 107 tisíc a hustota osídlení byla 124 osob na km2. Okres se člení na 116 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Blansko. K významným historickým památkám patří zámeky v Blansku, Boskovicích, Kunštátě a Lysicích.