0

Pronájem domů Hodonín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Hodonín. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Hodonín odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, hezký rodinný dům 4+1 s garáží, Šardice u Kyjova

Zařazení: pronájem domů Hodonín, Šardice

Stav domu: dobrý

Slušným a solidním zájemcům nabízíme k pronájmu hezký rodinný dům 4+1 (175 m2), stojící v klidné ulici v obci Šardice u Kyjova. Dům z roku 2004 je velmi dobře dispozičně řešený a poskytne dostatek prostoru a komfortu pro rodinné bydlení. Přízemí tvoří...

25 500,- Kč

Pronájem, prostorný rodinný dům 3+kk, Lužice

Zařazení: pronájem domů Hodonín, Lužice

Stav domu: velmi dobrý

Slušným a solidním zájemcům nabízíme k pronájmu ½ rodinného domu, dvojdomku, v Lužicích, v lokalitě Vinohrádky. Obě části mají společnou vstupní chodbu, poté již má každá svůj uzamykatelný vchod. Přízemí nabízené části ( celková plocha 140 m2) tvoří...

15 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Hodonín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Hodonín se nachází v jihovýchodní části Jihomoravského kraje při hranici se Slovenskou republikou. Na východě sousedí se Zlínským krajem. Území okresu má rozlohu 1099 km2. Na severu zasahuje na území Ždánický les a Chřiby. Střed je rovinatý a na východě jsou Bílé Karpaty. Nejvyšší místo leží u hranic se Slovenskem a jeho nadmořská výška je 842 metrů. Okresem protéká řeka Morava s přítokem Velička a řeka Kyjovka. V roce 2010 měl okres 156 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činila 141 osob na km2. Okres se skládá z 81 obcí a z nich má 8 statut města. Sídlem je město Hodonín. K historicky zajímavým památkám patří templářská tvrz v Čejkovicích, zámek v Kyjově, zámek v Miloticích a církevní stavby ve Veselí na Moravě.