0

Pronájem domů Břeclav

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Břeclav. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Břeclav odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

PRONÁJEM NOVOSTAVBY RD 4+KK, PARKOVÁNÍ, ČÁST. ZAŘÍZENO – MIKULOV, UL. BEZRUČOVA

Zařazení: pronájem domů Břeclav, Mikulov

Stav domu: novostavba

Pronájem novostavby rodinného domu 4+KK v Mikulově na ul. Bezručova, parkování na pozemku před domem, částečně zařízený kvalitním vybavením, v domě se ještě nebydlelo. Rodinný dům se nachází v klidné lokalitě mezi dalšími novostavbami, celková plocha...

Pronájem RD ke komerčnímu využití v Břeclavi, RD komerční využití Břeclav

Zařazení: pronájem domů Břeclav

Stav domu: dobrý

Pronájem RD ke komerčnímu využití, v centru Břeclavi. Jedná se o pronájem RD v centru Břeclavi, vhodné pro ubytování zaměstnanců. Dům je rozdělen do dvou samostatných pater s vlastním sociálním zázemím (koupelna, samostatné WC, kuchyňský kout). V přízemí...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Břeclav z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Břeclav leží na jihu Jihomoravského kraje. Na jihu hraničí s Rakouskem a na jihovýchodě se Slovenskem. Jeho rozloha je 1038 km2 a počet obytel je přibližně 113 tisíc. Hustota populace činí 111 osob na km2. Území je převážně nížinaté. Ve středu území se nachází Pálavské vrchy a CHKO Pálava, na severovýchodě sem zasahuje Ždánický les. Okresem protékají řeky Dyje, Svratka a východní hranici tvoří řeka Morava. Na západě se nachází vodní nádrž Nové Mlýny. Okres Břeclav se skládá z 63 obcí, z nichž 9 má statut města. K zajímavým lokacím tohoto okresu patří Lednicko-valetický areál, zámek v Mikulově a archeologické naleziště v Dolních Věstonicích.