0

Pronájem domů Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Děčín. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, rodinný dům, Česká Kamenice

Zařazení: pronájem domů Děčín, Česká Kamenice

Stav domu: dobrý

Nabízíme pronájem rodinného domu o celkové ploše 203 m2. Na domě byla započata rekonstrukce. Jsou zde nově instalovaná plastová okna, vyvložkovaný komín, rozvod topení v mědi, nová elektroinstalace, voda a odpad v plastu, střecha, štítová strana domu....

Pronájem, rodinný dům, Děčín, 221 m²

Zařazení: pronájem domů Děčín

Stav domu: před rekonstrukcí

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem vily v lukrativní části města Děčína pod nemocnicí. Dům je celý po rekonstrukci, topení dálkové, možnost krbovek. Velká kuchyně, velká obývací místnost, 4 pokoje, 2x WC, 2x koupelna dole a v patře. 2 menší místnosti...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Děčín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.