0

Pronájem domů Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Děčín. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

RD-Benešov nad Ploučnicí

Zařazení: pronájem domů Děčín, Benešov nad Ploučnicí

Stav domu: před rekonstrukcí

Pronájem rodinného domu 4+1 o zastavěné ploše 65 m2. Dům v původním stavu určený k rekonstrukci. K nemovitosti náleží také zahrada o výměře 78 m2. Více info u makléře. Ener. náročnost budovy: G. Dům se nabízí k prodeji formou splátek po dobu 11 let...

Rodinný dům 2+1,2+1 se zahradou v obci Jiříkov okr. Děčín.

Zařazení: pronájem domů Děčín, Jiříkov

Stav domu: dobrý

Nabízíme k pronájmu rodinný dům 2x 2+1 s prostornou zahradou v obci Jiříkov. Dům se nachází na vlastním rovinatém pozemku o celkové výměře 492 m2 s garáží v klidné zastavěné části obce rodinnými domy s vjezdem na pozemek, dům je napojen na inženýrské...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Děčín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.