0

Pronájem domů Teplice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Teplice. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Teplice odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem novostavby rodinného domu 3+kk (58 m²), 399 m², Duchcov, U Dubského rybníku

Zařazení: pronájem domů Teplice, Duchcov

Stav domu: novostavba

K pronájmu samostatný rodinný dům 3+kk (58 m²) a pozemek o velikosti 499 m² v obci Duchcov, v blízkosti Dubského rybníku. K pronájmu novostavba rodinného domu kontejnerového typu(bungalov), který stojí na pozemku p.č.2913/19 k.ú Duchcov. Dům je vybaven...

19 000,- Kč

Pronájem domu, ul. Krupská

Zařazení: pronájem domů Teplice

Stav domu: dobrý

Nadstandardní, luxusní vila s prostory o celkové ploše 248 m2, který se nachází v centru Teplic, v ulici Krupská. Dům je kompletně zrenovován do holandského stylu. Vše v domě je vytvořeno na zakázku, ruční práce. V prvním nadzemním podlaží se nachází...

40 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Teplice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Teplice leží na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha je 469 km2. Povrch okresu je velmi členitý. Na severu se nachází Krušné hory a na jihovýchodě je České středohoří. Nejvyšším bodem je Pramenáč s nadmořskou výškou 909 metrů. Okresem protéká řeka Bílina. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 130 tisíc. Hustota populace činila 285 obyvatel na km2. Okres se skládá z 34 obcí, z nichž 8 má statut města. Sídlem je město Teplice.