0

Pronájem domů Prostějov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Prostějov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Prostějov odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

RD-Krumsín

Zařazení: pronájem domů Prostějov, Krumsín

Stav domu: dobrý

Pronájem rodinného domu 3+kk o zastavěné ploše 174 m2 s hospodářskou budovou o zastavěné ploše 97 m2. V nemovitosti započala kompletní rekonstrukce el. rozvodu, nová plastová okna a přípojka plynu. K domu také náleží velká a hezká zahrada o výměře 345m2....

RD-Tištín

Zařazení: pronájem domů Prostějov, Tištín

Stav domu: dobrý

Nabízíme pronájem rodinného domu s garáží v obci Tištín. Dům je dispozičně řešen jako 2+1 o zastavěné ploše 150m2. K nemovitosti také patří zahrada o výměře 139m2. Dům je napojen na obecní vodovod, vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Ohřev teplé vody...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Prostějov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Prostějov se nachází jižní části Olomouckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Zlínským krajem, na jihozápadě s Jihomoravským krajem a na severozápadě s Pardubickým krajem. Jeho celková rozloha je 770 km2. Trvalé bydliště má v okresu přes 110 tisíc obyvatel a hustota zalidnění činí asi 142 osob na km2. Okres se skládá z 97 obcí (5 měst, 6 městysů), sídlem je město Prostějov. Povrch je na západě pahorkatiný a směrem na výhod přechází rovinu. Okresem protékají říčky Hloučela a Romže.