0

Pronájem domů Šumperk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Šumperk. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Šumperk odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, rodinný dům, Dlouhomilov, 150 m²

Zařazení: pronájem domů Šumperk, Dlouhomilov

Stav domu: dobrý

Nabízíme k pronájmu dům v obci Dlouhomilov část Benkov. Nemovitost je zasazena v malebném prostředí klidné vesnice s nerušeným výhledem na okolní zalesněné kopce. Dům je dispozičně řešena jako 2+1. Neprůchozí pokoje jsou rozděleny na prostorný obývací...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Šumperk z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Šumperk leží v Olomouckém kraji. Na východě sousedí s Moravskoslezským krajem, na západě s Pardubickým krajem a na severozápadě hraničí s Polskem. Povrch je velmi členitý. Nadmořská výška se zvedá směrem z jihu k severu. Na východě okresu je Nízký Jeseník, na severu Hrubý Jeseník a na západě jsou Orlické hory. Okresem protékají řeky Morava a Desná. Šumpersko má rozlohu 1313 km2 a řadí se tak na druhé místo v kraji. V 78 obcích (8 měst) žije 125 tisíc obyvatel. Hustota populace činí 95 osob na km2. Sídlem okresu je město Šumperk.