0

Pronájem domů Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem domů Trutnov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem domů a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, chata, Dolní Dvůr

Zařazení: pronájem chaty Trutnov, Dolní Dvůr

Stav chaty: velmi dobrý

Pronájem chaty nad vesničkou Dolní Dvůr kousek o Špindlerova Mlýna a mnoho lyžařských areálu. Přitom se nacházíte v soukremé oblasti Národniho parku s výhledem na nádhernou krajinu Krkonoš. V létě i v zimě využití, čerstvý vzduch soukromí a klid a přitom...

Pronájem, chata, Žacléř

Zařazení: pronájem chaty Trutnov, Žacléř

Stav chaty: dobrý

Nabízíme k pronájmu rekreační chatu v klidné části městečka Žacléř. Jedná se o velmi klidnou lokalitu, v okolí les a louky. Chatička není připojena na elekt. energie, voda se čerpá z tůňky. V okolí veškerá občanská vybavenost. Nedaleko cyklistické stezky,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem domů a lokalitě Trutnov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.