0

Rekreační objekty chaty, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Děčín. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Chata k rekreaci i trvalému bydlení nedaleko Českého Švýcarska

Zařazení: prodej chaty Děčín, Rumburk

Stav chaty: velmi dobrý

Chata o velikosti rodinného domu (96m2)se nachází mezi městy Rumburk a Krásná Lípa v samé blízkosti Národního parku České Švýcarsko v místě zvaném Zátiší. Z chaty je to pár kroků do lesa, k romantickému rybníku i do nedaleké restaurace. Pečlivě udržovaná...

Prodej, chata, 643 m2, OV. Děčín, Staré Město

Zařazení: prodej chaty Děčín

Stav chaty: dobrý

Prodej chaty o podlahové ploše 12 m2 na pozemku o výměře 643 m2, Děčín III - Staré Město. Samotná chata je podsklepená, o velikosti 1+ terasa s posezení pod pergolou a zahradním grilem.a je připojena na elektrický proud, dále na zahradě i sezonní užitková...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Děčín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.