0

Rekreační objekty Ústí nad Labem

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty Ústí nad Labem. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Ústí nad Labem odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 37 m², Ústí nad Labem, zahradní kolonie Větruš

Zařazení: prodej chaty Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-centrum

Stav chaty: dobrý

Nabízíme k prodeji chatu v osobním vlastnictví v zahrádkářské kolonii Větruš v Ústí nad Labem. Pozemek je v nájmu od svazu zahrádkářů, nájem bude převeden nového vlastníka. V chatě se nachází veranda, obývací kuchyně, ložnice a koupelna. Celý pozemek...

550 000,- Kč

Prodej chaty, 42 m², Ústí nad Labem, ul. Karla Maye

Zařazení: prodej chaty Ústí nad Labem

Stav chaty: velmi dobrý

Dny plné sluníčka se nám blíží jaro nám klepe na dveře a právě tato skutečnost vás možná evokuje k myšlence, kde budete tyto dny trávit. A možná naše nabídka vás bude inspirovat a budete zvažovat koupi nemovitosti, tak se pojďte podívat na prodej chalupy...

2 630 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Ústí nad Labem z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Ústí nad Labem se rozkládá na severu Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu je 404 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 necelých 118 tisíc a hustota osídlení činila 291 obyvatel na km2. Na severozápadě území se nachází Krušné hory a na jihovýchodě České středohoří. Nejvýše položeným místem je hora Špičák s nadmořskou výškou 723 metrů. Okresem protéká řeka Labe s přítokem Bílina. Okres se skládá ze 23 obcí, z nich 3 mají statut města. K zajímavým historickým památkám patří například hrad Střekov.