0

Rekreační objekty chaty, Náchod

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Náchod. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Náchod odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chaty, 48 m2, Náchod, zahrada 412 m2, ul. Slunečná

Zařazení: prodej chaty Náchod

Stav chaty: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji chatu s krásným výhledem v obci Náchod. Nemovitost s okrasnou zahradou o ploše 412 m2 je vhodná jak pro trvalé bydlení, tak pro rodinnou rekreaci. Nachází se nedaleko centra města v rekreační oblasti Kašparák. Chatu s vlastním evidenčním...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Náchod z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Náchod leží v severovýchodní části Královehradeckého kraje. Na severu a východě hraničí s Polskem. Povrch je členitý, podhorského rázu. Okres se nachází mezi Krkonošemi a Orlickými horami. Nejvyšším místem je Ruprechtický Špičák s nadmořskou výškou 880 metrů. Jih území leží v nížině. Náchodem protékají řeky Labe a její přítoky Úpa a Metuje. Dále se zde nalézá vodní nádrž Rozkoš, která má plochu přes 1000 ha. Celková rozloha okresu činí 852 km2. V roce 2010 zde žilo 112 tisíc obyvatel a hustota osídlení byla 132 osob na km2. Okres se skládá ze 78 obcí (11 měst). Sídlem je město Náchod.