0

Rekreační objekty Rychnov nad Kněžnou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty Rychnov nad Kněžnou. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Rychnov nad Kněžnou odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy v Českém Meziříčí, ul. Nad Dědinou

Zařazení: prodej chalupy Rychnov nad Kněžnou, České Meziříčí

Stav chalupy: po rekonstrukci

Prodej romantické chalupy v klidné části obce České Meziříčí, v dojezdové vzdálenosti 20 km od Hradce Králové, s krásným pozemkem 1005 m², vlastní studnou a výhledem na potok Dědina. Přední část po rozsáhlé rekonstrukci (okna, dveře, rozvody, vody, odpady,...

Sleva 6%
3 500 000,- Kč
3 299 000,- Kč

Prodej chaty, 17 m², Rychnov nad Kněžnou, ul. Na Láni

Zařazení: prodej chaty Rychnov nad Kněžnou

Stav chaty: dobrý

Chcete ještě letos sedět na zápraží Vaší nové chatky a popíjet kávu nebo čaj? Tak tady je! Nabízíme Vám k prodeji pěknou udržovanou chatičku s nádhernou zahrádkou v Japonském stylu a to přímo v Rychnově nad Kněžnou. Na zahradě jsou tři krásné okrasné...

990 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Rychnov nad Kněžnou z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Rychnov nad Kněžnou leží ve východní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihovýchodě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 982 km2. V roce 2010 zde žilo 79 tisíc obyvatel a hutota obyvatel byla pouhých 81 osob na km2. Okres se dělí na 80 obcí, z nich 9 má statut města. Jihozápadní část území má rovinný charakter a v severovýchodní části se nachází Orlické hory. Nejvýče položeným místem je Velká Deštná s nadmořskou výškou 1115 metrů. Okresem protéká řeka Orlice s přítoky Divoká a Tichá Orlice.