0

Rekreační objekty chaty, Rychnov nad Kněžnou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Rychnov nad Kněžnou. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Rychnov nad Kněžnou odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chata, Rychnov nad Kněžnou

Zařazení: prodej chaty Rychnov nad Kněžnou

Stav chaty: dobrý

Prodej chaty na vlastním pozemku, v zahrádkářské osadě za Židovským hřbitovem na okraji Rychnova nad Kněžnou. Chata je postavená ze dřeva. Užitková voda je na hranici pozemku s kohoutkem na napojení hadice a pitná voda je 100 m od chatky. Do chaty je...

Prodej, chata, Opočno, ul. U Broumaru

Zařazení: prodej chaty Rychnov nad Kněžnou, Opočno

Stav chaty: před rekonstrukcí

Jako novinku nabízíme chatku u Broumaru. Chata je u břehu rybníka a je z ní příjemný výhled do kraje. Přízemí je zděné se započatou rekonstrukcí koupelny, kuchyňky a WC. V prvním patře se nachází jedna velká dřevěná místnost s terasou, s výhledem přímo...

500 000,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Rychnov nad Kněžnou z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Rychnov nad Kněžnou leží ve východní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihovýchodě hraničí s Polskem. Jeho rozloha je 982 km2. V roce 2010 zde žilo 79 tisíc obyvatel a hutota obyvatel byla pouhých 81 osob na km2. Okres se dělí na 80 obcí, z nich 9 má statut města. Jihozápadní část území má rovinný charakter a v severovýchodní části se nachází Orlické hory. Nejvýče položeným místem je Velká Deštná s nadmořskou výškou 1115 metrů. Okresem protéká řeka Orlice s přítoky Divoká a Tichá Orlice.