0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Vysočina

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Vysočina. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Vysočina odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Zemědělská usedlost, Šebkovice, plocha parcely 6937 m2

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Třebíč, Šebkovice

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost v klidné obci Šebkovice. Celková plocha pozemku je 6937m2. Na pozemku se nachází bývalé obytné stavení a zachovalá, velmi prostorná stodola, která je rovněž částečně podsklepena. Hned za stodolou se nachází velký...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Vysočina z celkového počtu 1.

Často hledané: