0

Rekreační objekty Pelhřimov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty Pelhřimov. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Pelhřimov odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy, 250 m², Těmice

Zařazení: prodej chalupy Pelhřimov, Těmice

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Prodej chalupy o dispozici 2+kk v klidné části obce Drahoňov. Dům napojen na veřejný vodovod, odpad sveden do septiku s přepadem do trativodu. Půda vhodná k půdní vestavbě. Na chalupu navazuje prostorná stodola, která je částečně podsklepená. Využívaná...

1 995 000,- Kč

Prodej chalupy, Řečice

Zařazení: prodej chalupy Pelhřimov, Řečice

Stav chalupy: špatný

Hledáte klidné místo k bydlení nebo k rekreaci? Tak právě pro Vás je určena tato nabídka prodeje chalupy, která je vhodná k rekonstrukci nebo zde můžete postavit zcela novou. Vedle domu je kopaná studna a septik. Pozemek vznikne rozdělením geometrickým...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Pelhřimov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Pelhřimov leží v západní části kraje Vysočina a sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Území je velmi členité, průměrná nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 550-600 metrů. Na území okresu pramení řeka Želivka. Rozloha okresu je 1290 km2. Počet obyvatel je 73 tisíc a hustota zalidnění je 56 obyvatel na km2. Z celkového počtu 120 obcí má 9 statut města a 3 byly stanoveny městysem.