0

Domy činžovní domy, Cheb

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Cheb. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Cheb odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej developerského projektu v lukrativní části města Chebu, ul. Jiráskova.

Zařazení: prodej činžovní domy Cheb

Stav domu: dobrý

Dovoluji si Vám nabídnout lukrativní developerský projekt ve velmi atraktivní lokalitě přímo navazující na centrum města Chebu. Nemovitost se skládá ze dvou budov na vlastních pozemcích s pěknou zahradou a plochou určenou pro parkování až 10 automobilů....

Sleva 2%
12 336 000,- Kč
11 990 000,- Kč

Prodej, činžovní dům, Skalná, 450 m²

Zařazení: prodej činžovní domy Cheb, Skalná

Stav domu: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi prázdného činžovního domu v klidné vilové čtvrti v centru Skalné u Chebu. Dům sestává ze tří pater, každé o výměře 150 m². V prvním podlaží se nachází sklepní byt 2+1, technická místnost s další toaletou a kotelna....

7 600 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Cheb z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Cheb se rozkládá v západní části Karlovarského kraje a zároveň je to i nejzápadnější okres v ČR. Na západě sousedí se Spolkovou republikou Německo a na jih s Plzeňským krajem. Rozloha okresu Cheb je 1046 km2. Počet obyvatel je 96 tisíc a hustota obyvatelstva je 92 obyvatel na km2. Nejvýše položeným místem okresu je vrchol Lesný s nadmořskou výškou 983 metrů, který patří do Slavkovského lesu. Okresem protéká řeka Ohře s přítokem Odrava. Dále zde můžeme najít vodní nádrže Jesenice a Skalka. Počet obcí v okresu Cheb je 40, z toho 10 má statut města. Sídlem je město Cheb.